VICTORIE pentru Corvinul Huedoara în deplasarea de la Cugir!
FC Corvinul Hunedoara se impune în faţa echipei Metalurgistul Cugir cu acelaşi scor ca în tur, 3-1, şi încheie sezonul regulat cu 17 victorii şi o remiză!
Împreună, spre promovare!
![](https://newshd.ro/wp-content/uploads/2022/03/fc-Corvinul-1024x1024.png)
VICTORIE pentru Corvinul Huedoara în deplasarea de la Cugir!
FC Corvinul Hunedoara se impune în faţa echipei Metalurgistul Cugir cu acelaşi scor ca în tur, 3-1, şi încheie sezonul regulat cu 17 victorii şi o remiză!
Împreună, spre promovare!